Toplumsal Değer

Faaliyet gösterdiğimiz her yerde yaptığımız ve planladığımız çalışmalarla ulusal ve uluslararası paydaşlarımıza değer katıyoruz. Müşterilerimize her zaman beklenenden daha fazlasını vermeyi kendimize düstur ediniyoruz. Bulunduğumuz yerlere nasıl geldiğimizi unutmadan kendimiz gibi gençlerin önünü açmak için projeler üretiyoruz.


İnovasyon

Hâlbuki bir adımla başlar ne kadar uzağa giderse gitsin bir yolculuk. Bir insanla başlar bir fikir, bir kalem ile icat edilir akla hayale gelmeyecek çözümler, bir kelime ile anlatılır nice kitaplara sığmayanlar. Bunun sırrını kabul etmeyenler mübah görür her yolu, senin yolun yol değil diyenlere aldırmadan.


Empati

Bulunduğumuz hiçbir sektörde faaliyetlerimizi hiçbir zaman iş olarak görmedik. Tutkuyla sevdiğimiz işi yapmaya odaklandık. Rakiplerimize değil her daim müşterilerimizin taleplerine odaklandık ve halen ilkemiz; biz sadece müşterilerimize nasıl davranılmak istiyorsak öyle davranıyoruz.


Hakkımızda


  İlk olarak 2013 yılında Nazım Burak OLCAY tarafından Türkiye'de kurulan şirketimiz, çeşitli sektörlerde de faaliyete başlamasının ve Amerika'da yeniden yapılanmasının ardından 2019 yılından itibaren NBO HOLDİNG A.Ş. olarak Bilişim, Sanayi, Finans, Otomotiv, Gayrimenkul, İthalat - İhracat, Tekstil ve Hizmet sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

devamını oku